Zbavte sa strií rýchlo a efektívne

Strie môžu byť aj vašou ozdobou

Trápia vás strie alebo celulitída? Týchto nedokonalostí sa ženy snažia zbaviť už dlho. Existuje množstvo domácich receptov na odstránenie strií, dokonca je možné ich odstrániť laserom. V posledných rokoch však na sociálnych sieťach začína prevládať iný názor. Podľa toho sú strie ozdobou tela, primárne tela matky, a sú znakom silnej ženy, ktorá priniesla na tento svet nový život. Prečítajte si o tomto názore viac v nasledovnom. Presvedčíme o tom aj vás? Pevne veríme, že áno. Navyše si pamätajte, ste krásna taká, aká ste.

Strie sú príťažlivé

Krásne a chudé teloČi už je to tehotenstvom alebo rapídnou stratou hmotnosti, natiahnutá koža sa zjazví už natrvalo. Hoci sa strie dajú jemne zosvetliť prírodnými produktami, zväčša ostávajú viditeľné po celý život – a to najmä preto, že strie sa neopália. Namiesto schovávania ich však môžete hrdo vystaviť. Konečne už aj svet módy začína chápať hodnotu a krásu, ktorú strie ukrývajú, a prišiel čas nechať ich zažiariť. Áno, naozaj sa tento názor čím ďalej, tým viac objavuje v médiách na celom svete. Množstvo mužov prehovorilo o tom, ako strie ich partneriek vôbec nie sú vecou, ktorú by riešili. Niektorí si ich ledva uvedomujú, mnohí ich dokonca vnímajú ako niečo príťažlivé. Je to totiž znamením zmeny, ktorou si ich telo prešlo.

Zvýraznite svoje strie – dnes sú konečne in!

Tetovania výraznej farby, trblietky či ozdobný mejkap sú dnes trendom, pokiaľ ide o nedokonalosti pleti. Namiesto toho, aby ste svoje strie schovávali, nám dnes mnohé „plus-size“ modelky idú príkladom a nechali si ich zvýrazniť tetovaním, ktoré púta pozornosť. Krásna a výrazná ozdoba tak premieňa niečo s tak negatívnym vnímaním na nádhernú záležitosť.

Keďže sa strie najčastejšie objavujú na bruchu, zadku a stehnách, tieto partie je najčastejšie vidieť počas letných mesiacov. Krátke šaty, crop top alebo bikini odhalia nedokonalosti. Avšak to, ako sa k našim nedokonalostiam staviame, mení úplne všetko. Ak vaše vlastné jazvy, strie či celulitídu považujete za nádherné, môžete ich hrdo vystaviť. Svet je konečne pripravený vidieť vás takú, aká naozaj ste.

Dnes sa viac ako kedykoľvek predtým vďaka sociálnym médiám veľmi jednoducho presadzujú názory a trendy. Ten aktuálny je však nádherný vo svojej jednoduchosti: zostaňte taká, aká ste. Starajte sa o svoje zdravie, nedovoľte však číslam alebo retušovaným fotografiám určovať vašu hodnotu. Objavte v sebe krásku a nezabudnite, že každá nedokonalosť na vašom tele je znamením, že svoj život žijete naplno.

Hoci aj so striami.

About the Author