Kvalitné pečiatky online

Pečiatky online pre vás

Pečiatky online sú určené pre každého kto si rád vybaví veci z pohodlia vášho domova alebo kancelárie. Nemusíte tak nikam chodiť a míňať svoj drahocenný čas, ktorý sa dá využiť príjemnejšie. Pečiatky online pre Vás prinášajú možnosť dať si vyrobiť pečiatky na diaľku, nezáleží pritom na tom, či pečiatku potrebujete pre firmu, živnostníka, špecialistu alebo lekára. Pečiatky online sú tu pre každého kto ich potrebuje. Pečiatky online dokážu vytvoriť pečiatku podľa Vašich predstáv na základe Vášho návrhu. Pričom tento návrh pošlete cez internetovú stránku odborníkom, ktorý si s ňou hravo poradia.

Pečiatky online na základe Vášho návrhu

Ak nemáte presný návrh pečiatky, ale viete čo, kde a ako chcete na pečiatke mať, tak grafici si s tým ľahko poradia. Následne Vám pošlú návrh na odsúhlasenie a ak sa Vám ich návrh páči, pustia sa do výroby pečiatky. Pečiatka by však mala obsahovať určite Váš názov firmy, obchodné meno, predmet podnikania, sídlo, IČO, DIČ, IČDPH, webovú stránku, telefonický a e-mailový kontakt. Ak patríte medzi špecialistov ako napríklad notár, tlmočník či prekladateľ, tak aj Váš titul. Pričom táto pečiatka musí mať rozmer 36 mm a modrý otlačok. Pri pečiatke online pre živnostníkov či firmu si možno zvoliť otlačok pečiatky v modrej, červenej, čiernej alebo zelenej farbe. Záleží len na tom, ktorú z farieb preferujete alebo ktorú chcete mať na papieri.

Pečiatky online z kvalitných mechaník

Kvalitné pečiatky COLOP od Alamex.skPečiatka sa skladá z troch komponentov a to: mechanika, poduška a polymérový štočok. Každý z nich má svoju funkciu pričom mechanika tvorí akési telo pečiatky. Do tejto časti sa dáva poduška aj štočok. Spoločnosť www.alamex.sk využíva na výrobu mechaník výhradne kvalitné rakúske mechaniky značiek COLOP® a TRODAT®. Ďalší komponent je poduška pečiatky, ktorá zabezpečí aby otlačok bol podľa Vašej požadovanej farby a na polymérovom štočku je uvedený text, ktorý chcete aby sa na papieri otlačil.

Pečiatky v dnešnej dobe veľmi podstatne uľahčujú život všetkým administratívnym pracovníkom, špecialistom alebo lekárom v ambulanciách. Niet sa čomu čudovať, vďaka pečiatke nemusíme niekoľkokrát za deň ručne vypisovať všetky podstatné náležitosti ale pomocou pečiatky ich otlačíme na papier za pár sekúnd. Údržba a náklady na pečiatky online sú pritom minimálne a pečiatku možno používať niekoľko desiatok rokov. Pečiatky online pre Vás prináša spoločnosť www.alamex.sk, ktorá sa venuje výrobe pečiatok niekoľko rokov a má s tým veľa skúseností. Portfólio tejto spoločnosti tvoria pečiatky do vrecka, pečiatky v pere, pečiatky s plastovým alebo kovovým statívom, ale aj ekologické pečiatky, ktoré sú vyrobené z recyklovaného materiálu. Pečiatky online budú praktickým pomocníkom aj pre toho najnáročnejšieho zákazníka.

About the Author