Sklápacie postele z odolného materiálu

Garsónka s malým priestorom – ako si zachovať priestor?

Študujete na vysokej škole, kde ste si prenajali garsónku, alebo ste sa rozhodli začať žiť sami, prípadne pracujete v inom meste, kde ste si kúpili garsónku? Garsonka je bytový priestor, ktorá sa skladá z jednej izby s kúpeľňou a toaletou. Väčšinou ide o rozlohovo menší byt, s ktorým sa však dá pekne pracovať a určite si ho viete zútulniť tak, aby ste v ňom mali všetko čo potrebuje, dokázali sa hýbať a aby ste neboli vôbec ničím limitovaní. Ak použijete sklápacie postele, sprchový kút, či kuchynský pult, určite ušetríte veľké množstvo miesta.

Ako využiť v garsónke každý jeden voľný priestor?

Sklápacie postele na každú noc
Obliečky na sklápacie postele

Každá garsónka je riešená iným dispozičným spôsobom, ak však idete bývať do garsónky určite neočakávate nejak extra veľký priestor, avšak s použitím pár zaručených trikov si dokážete ušetriť priestor. Napríklad v kuchyni dokážete použiť namiesto klasického stolu, kuchynský pult, či barový stôl. Malé kuchyne sú útulné a majú svoje výhody, máte všetko po ruke, nemusíte v kuchyne chodiť od poličky k poličke. Jednoducho malá kuchyňa je výhodná a ak je správne zariadená tak aj efektívnejšia ako tá väčšia kuchyňa. Okrem toho, že v garsónke budete mať kuchyňu, budete tam mať aj obývačku, s veľkou určitosťou spojenú s kuchyňou, možno prepojenou nejakou polovičnou stenou. Obývačka okrem oddychu bude slúžiť aj ako spálňa, teda je potrebné aby ste efektívne vyriešili priestor na spanie a priestor na oddych. Jednou z možností je kúpiť si rozťahovací gauč, avšak ide o trochu obmedzujúce riešenie. Ideálne riešenie sú sklápacie postele, ktoré okrem toho, že keď bude posteľ vyklopená, bude váš byt pôsobiť uhladene a ak nebudete chcieť aby niekto o nej vedel, zaručene o nej vedieť nebude, pretože bude vyzerať ako doplnok nábytku.

Hľadajte vždy kvalitu

Kvalita je veľmi dôležitá, sklápacie postele musia byť vyrobené z kvalitných materiálov a za kvalitného spracovania, aby vám slúžili presne tak, ako vám slúžiť majú. Takisto aj iný nábytok musí byť vyrobený z kvalitných materiálov, aby mal dlhšiu životnosť a aby ste z neho mali čo najväčší úžitok. Ak máte záujem o kvalitné sklápacie postele, či kvalitné kuchynské pulty, alebo sprchové kúty, určite sa obráťte na internetové stránky spoločnosti https://www.sconto.sk/, kde nájdete široký a kvalitný sortiment nábytku, či doplnkov presne podľa vašej chuti.

About the Author