Vstavané skrine presne na mieru

Vstavané skrine skvelo vyplnia voľný priestor v byte!

Úložný priestor je niečo, čo v súčasnosti rieši mnoho z nás. Niektorí ho potrebujú zväčšiť, pretože už nemajú kam ukladať oblečenie, náradie či rôzne spotrebiče. Tu však vyvstáva otázka, čo robiť, pokiaľ je váš byt príliš malý? Vstavané skrine sú ideálnym riešením, pretože sú väčšinou navrhnuté tak, že siahajú od podlahy až po strop a neotvárajú sa do priestoru, ale dverami s posuvným mechanizmom. Je pravda, že vstavané skrine si môžete navrhnúť podľa toho, čo vám viac vyhovuje a ani otváranie dverí do priestoru nie je výnimkou. Skrátka, vstavaná skriňa je niečo, pri čom môžete popustiť uzdu svojej fantázii a vytvoriť si tak úložný priestor s maximálnou možnou veľkosťou.

Pri vstavaných skriniach je veľkosť dôležitá!

Vstavané skrine re náročných klientov
Veľkosť vstavanej skrine je rozhodujúca

Pri navrhovaní vstavanej skrine je naozaj potrebné zapojiť rozum na plné obrátky. Jej umiestnenie naplánujte na takom mieste v byte, kde je najviac priestoru a nebude vám zavadzať pri prechádzaní. Pokiaľ chcete svoj úložný priestor maximalizovať, rátajte s tým, že by mala siahať od podlahy po strop. Navyše pri takomto riešení ušetríte za materiál, ktorý by bol v opačnom prípade použitý na vrchnú dosku. Ak je taká možnosť v byte, umiestnite ju na miesto, kde sa bude na oboch stranách dotýkať steny. Pýtate sa prečo? Aj v tomto prípade môžete ušetriť na materiáloch, pretože nebude potrebný na bočné steny. Vaše vstavané skrine budú tak zostavené iba z posuvných dverí a priečok vo vnútri skrine.

Ako si navrhnúť vnútorný priestor vo vašich vstavaných skriniach?

Vnútorný priestor je ďalšou diskutovanou témou, pokiaľ si navrhujete vlastné vstavané skrine. Vstavané skrine by mali byť dostatočne hlboké. S týmto vám však poradia pracovníci firmy, ktorí sa tejto oblasti venujú. Ideálna hĺbka skrine by mala byť minimálne 60 centimetrov. S hĺbkou to však nepreháňajte, pretože pri snahe zmaximalizovať váš úložný priestor sa môže stať, že v konečnom dôsledku budete mať problém niektoré veci zo skrine doslova vyloviť. Maximálna hĺbka by mala byť 70 centimetrov. Pri takomto rozpätí určite nebudete mať problém uložiť do skríň všetko to, čo potrebujete.

Potrebujete pomôcť s návrhom vašich ideálnych vstavaných skríň? Buďte bez obáv. Kliknite na stránku https://www.vstavaneskrine.com/, radi vám pomôžeme.

About the Author